Kasacje M181MB i M182MB

sandal61
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2011, o 22:29
Lokalizacja: Kraków - NH

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: sandal61 » 13 lis 2014, o 20:35


Awatar użytkownika
Semen_K
Posty: 6775
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 13:19
Lokalizacja: Na ogół kuchnia...
Has thanked: 146 times
Been thanked: 62 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: Semen_K » 13 lis 2014, o 23:00

Mam swoje zdanie i głęboko gdzieś, co kto o tym myśli. Zmieniać nie zamierzam.
In association with no one...
Semen Omelajnowicz Korczaszko - kapitan dzikiej dywizji 15. lejbgwardyjskiego pułku kozaków im. św. Niny.

tophie
Posty: 1000
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:45
Lokalizacja: Mistrzejowice
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: tophie » 14 lis 2014, o 09:42

A ja jednak coś dodam...
Nie po to wpisałem tutaj informację o ważności badań z bezpiecznyautobus.gov.pl by ktoś miał wyśledzić i węszyć aferę, czy one są w ruchu, czy nie. Niekoniecznie informacje podawane na powyższej stronie są aktualne, więc nie mogą być podstawą do wyciągania takich wniosków. Przedstawiłem jedynie, że to mogło być przyczyną odstawienia tych aut, a jak jest faktycznie z tymi badaniami jest mi rzeczą nieznaną.

Awatar użytkownika
Semen_K
Posty: 6775
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 13:19
Lokalizacja: Na ogół kuchnia...
Has thanked: 146 times
Been thanked: 62 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: Semen_K » 15 lis 2014, o 11:39

Mam swoje zdanie i głęboko gdzieś, co kto o tym myśli. Zmieniać nie zamierzam.
In association with no one...
Semen Omelajnowicz Korczaszko - kapitan dzikiej dywizji 15. lejbgwardyjskiego pułku kozaków im. św. Niny.

xyz
Posty: 637
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 13:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 25 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: xyz » 15 lis 2014, o 22:25

To się teraz uśmiałem :D

Awatar użytkownika
Semen_K
Posty: 6775
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 13:19
Lokalizacja: Na ogół kuchnia...
Has thanked: 146 times
Been thanked: 62 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: Semen_K » 15 lis 2014, o 22:34

Mam swoje zdanie i głęboko gdzieś, co kto o tym myśli. Zmieniać nie zamierzam.
In association with no one...
Semen Omelajnowicz Korczaszko - kapitan dzikiej dywizji 15. lejbgwardyjskiego pułku kozaków im. św. Niny.

xyz
Posty: 637
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 13:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 25 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: xyz » 16 lis 2014, o 11:03

Jak to mówią, nawet najlepszym się zdarza. I może na tym poprzestańmy :P

Awatar użytkownika
Semen_K
Posty: 6775
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 13:19
Lokalizacja: Na ogół kuchnia...
Has thanked: 146 times
Been thanked: 62 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: Semen_K » 16 lis 2014, o 14:51

Mam swoje zdanie i głęboko gdzieś, co kto o tym myśli. Zmieniać nie zamierzam.
In association with no one...
Semen Omelajnowicz Korczaszko - kapitan dzikiej dywizji 15. lejbgwardyjskiego pułku kozaków im. św. Niny.

tophie
Posty: 1000
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 16:45
Lokalizacja: Mistrzejowice
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: tophie » 21 lis 2014, o 22:40


Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 3186
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 16:07
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times
Kontaktowanie:

Re: Kasacje M121M/MB, M181MB i M182MB

Postautor: M_Szymkowiak » 2 gru 2014, o 19:47

http://phototrans.eu/14,727298,0,Jelcz_ ... _3106.html

wraz z kolejną fotą pojawiła się dyskusja czy to jest Jelczuch dla Krakowa, czy jednak nie. Małe śledztwo wskazało łódzkiego 1791.
błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa



Wróć do „Baza Taboru”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości